Nigdy nie narzekałem na brak…

Nigdy nie narzekałem na brak zainteresowania ze strony kobiet, ale to co się dzieję w moim życiu po tym jak kupiłem bawarkę, przechodzi moje najśmielsze oczekiwania. Mówiąc wprost, kobiety mają kisiel w majtkach gdy widzą że facet jeżdzi BMW. Te starsze, po trzydziestce, jeszcze zachowują umiar. Uśmiechają się, zadają pytania, kulturalnie umawiają się na randki. Najgorsze są siksy z liceum.

Julię poznałem miesiąc temu na na podziemnym parkingu pod Tesco. Szła ze swoimi koleżankami i niosła w ręku dwa desperadosy. Kiedy zobaczyła moje M5, bez pytania otworzyła drzwi i bez żadnych zahamowań usiadła mi na kolana. Jeszcze śmiejąc się i obejmując mnie za szyje zapytała – „hej Anon, czy to miejsce jest wolne?”. Oniemiałem, ale kupiła mnie wtedy swoją pogodą ducha i spontanicznością. Jako że miałem jeszcze sporo czasu to zawiozłem jej koleżanki do domów, a ją zabrałem do siebie na chate i solidnie wybolcowałem.
Może to był mój błąd, bo od tamtej nocy nie mam z tą małolatką życia. Cały czas pisze że teskni i kocha. Dzwoni w środku nocy i pyta co robie, chce żebyśmy powłóczyli się się trochę po mieście i pojechali na spota. Jest słodka, przyznaje, przypomina mi chwile gdy kupiłem to auto i wsiadłem do niego po raz pierwszy.

Widzę ile radości czerpię z jazdy tym samochodem. Przewraca oczami, przegryza wargi, zerka na mnie i prędkościomierz, kurczowo trzyma się gdy przyśpieszam, pieje i piszczy z wrażenia. Tak sie zakochała w beemkach, że kupiła sobie nawet bluze „bimmer angels”. W tamtym tygodniu zrobiła sobie hybrydy i pomalowała paznokcie w kolorach M-pakiet.

Wczoraj mieliśmy troszkę wolnego więc zabraliśmy się za sprzątanie. Ja pastowałem skóry i pucowałem felgi. Julka wymyła mi szyby od środka. Nie było żadnego zacieku więc w nagrodę zabrałem ją do kina i na kebsa. Niżej kilka fotek z naszego niedzielnego nightdrive’u. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#pokazauto #bmw #e60 #m5 #motoryzacja #samochody #plodnajulka #ladnapani #wygryw #prokuratorboners #pokazrozowegopaska #logikarozowychpaskow